Armada Battle 6-10 Haziran CNR Games Week İstanbul’da!

SsB Studios olarak geliştirdiğimiz Armada Battle projesinin lansmanını yapmak üzere 6-10 Haziran’da 5 gün sürecek CNR Games Week İstanbul Oyun Fuarı’na katılıyoruz!

Armada Battle bir online denizcilik ve korsan oyunudur. MMO türünde olan Armada Battle aynı zamanda video oyunudur. Aynı anda yüzlerce geminin birbiriyle aynı anda savaşabildiği yerli online oyunda başlangıçta küçük bir filikayla başlarsınız. Daha sonra deniz haritasında gördüğünüz deniz canavarlarını öldürerek, sistem veya diğer oyuncuların gemilerini ele geçirerek ya da batırarak ganimetler elde edersiniz. Elde ettiğiniz bu ganimetlerle geminizi güçlendirebilirsiniz. Oyun içerisindeki hikâyeli görevleri tamamlayarak Deneyim Puanı anlamına gelen EXP kazanabilir ve bir sonraki seviye için yeterli deneyim puanına sahip olduğunuzda seviyeniz yükselir. Yeni seviyede yepyeni özellikler, haritalar, sistem gemileri, deniz canavarları, görevler ile karşılaşabilir; bir üst seviyede olmanın ayrıcalığını yaşarsınız.

CNR Games Week İstanbul’da Armada Battle standını ziyaret edip harika ödüllü çekilişlerimize katılabilir, etkinliklerimizde Armada Battle oynayabilir veya birçok promosyon ürünümüzü ücretsiz elde edebilirsiniz!

4v4 Turnuvalar

ARMADA BATTLE ile 4v4 turnuvaların tadını çıkar! Monster Oyun Canavarı Notebook’larda Armada Battle oynama hazzına dene!

Fenomenler

Ünlü Youtuber, Twitch ve Instagram fenomenleri CNR Games Week’te! Fuara katıl, fenomenlerle konuşma fırsatı yakala!

Cosplay Etkinlikleri

Cosplay etkinlikleri sayesinde ünlü Cosplayer’larla birlikte fotoğraf çekinme şansı yakala!

Monster Notebook Armada Battle Sponsoru Oldu!

6-10 Haziran CNR Games Week’te yalnızca Armada Battle standında kullanabileceğiniz oyun canavarı bilgisayarları deneyin!

4v4 Armada Battle turnuvalarında Monster Notebook oyun canavarı bilgisayarlarda Armada Battle oynamanın hazzını yaşayın…

Armada Battle’ı Yakından Tanıyın!

Fuarda Armada Battle standını ziyaret ederek yöneticilerimizin ağzından oyunu dinleyin. Onlara direkt görüş ve önerilerinizi bildirin!

+
Armada Battle Ziyaretçisi