Teknofest Istanbul 2018 Yerli Teknoloji Festivali

En Yoğun ve En Çok Vakit Geçirilen Stand “Armada Battle”

20-24 Eylül tarihleri arasında 4 gün süren Türkiye’nin en büyük ve kalabalık teknoloji festivali Teknofest‘te yerli online oyun olan Armada Battle’ın da standı vardı. Türk Firması Monster Notebook yine bize bu fuar için de bilgisayar sponsoru oldu. Bu sayede ziyaretçiler “Armada Battle”ı oyun canavarlarında oynamanın keyfini sürdüler. Başakşehir Belediyesi ve Başakşehir Living Lab ile aynı standı paylaşan oyunumuz Başakşehir Belediyesi’nden de birçok yetkiliyi ağırladı. Standımıza gelen ziyaretçilerimize ikramda bulunarak standımızdan mutlu ayrılmalarını sağladık.

 

Tek Yerli Oyun Bizdik!

Teknofest’te yalnızca yerli firmalara yer veriliyordu. Dev teknoloji festivalindeki tek yerli oyun olarak boy gösteren Armada Battle, binlerce insanın ilgisini çekti.

 

10 Farklı Dil Desteğiyle 28 Farklı Ülkede!

Fuardan önce yapılan son güncelleme Alpha v4 ile birlikte oyuna 4 farklı dil desteği ( Rusça, Arapça, Endonezya Dili, Brezilya Portekizcesi ) daha eklendi ve Amerika Kıtası’nı domine etmek için yoğun reklam çalışmalarına başlandı. Yaptığımız çalışmalar ile global anlamda büyümek istediğimizi tüm dünyaya gösteriyoruz.

 

Kurucumuz 4 Gün Boyunca Standdaydı!

Teknofest süresince kurucumuz Salih Selim Belek standımızı ziyaret eden ziyaretçi ve oyuncularımıza oyuna başlangıç hikâyesini anlattı. Mühendislik bölümü üniversite öğrencileri ve mezunlarına yazılıma nereden başladığını ve nasıl kendini geliştirdiğini anlattı. 7’den 70’e kadın-erkek herkesin ilgisini çeken standımızda kurucumuz da 4 gün boyunca standdaydı.

 

Armada Battle Standından Kareler

 

Fuardaki Diğer Firma ve Kuruluşlar

Teknofest Fuar Katılımcıları

Fuardaki diğer firma ve kuruluşlar: Türkiye Teknoloji Takımı, İstanbul Büyükşehir Belediyesi, Aselsan, Baykar, BMC, Boğaziçi Üniversitesi, Gebze Teknik Üniversitesi, Türkiye Cumhuriyeti Gençlik ve Spor Bakanlığı, Türk Silahlı Kuvvetleri Genelkurmay Başkanlığı, Havelsan, İGA, Türkiye Cumhuriyeti Milli Eğitim Bakanlığı, ISBAK, Invest In Turkey, İstanbul Teknik Üniversitesi, ROKETSAN, Türkiye Cumhuriyeti Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, Milli Savunma Bakanlığı, Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanlığı Savunma Sanayii Başkanlığı, Türk Havacılık & Uzay Sanayii, Turkish Airlines, Türk Hava Kurumu, TÜBİTAK, TÜRKSAT, Yıldız Teknik Üniversitesi.

 

Fuar Sponsorları: Vakıfbank, Türk Telekom, AKSA Jeneratör, Anadolu Ajansı ( AA ), DEMİRÖREN MEDYA, HABERTURK, TURKUVAZ Medya Grubu, TRT, Türk Medya

 

 

 

 

 

 

 

 

Fuar ile ilgili hakkımızda yazılan bazı haberler:

http://www.basaksehir.bel.tr/manset/3491/living-lab-teknofest-te-ilgi-odagi-oldu?open=0

http://www.sanalbasin.com/mobil/teknofestistanbul-meraklilarini-bekliyor-27034191/

http://www.yasamgazetesi.com.tr/ozel-haber/teknofestistanbul-meraklilarini-bekliyor-h204529.html

 

Teknofest Sitesi: https://www.teknofestistanbul.org/

Armada Battle Website: http://www.armadabattle.com/

 

Bizim standımızı ziyaret eden bir Youtuber – “Murat Sevinçhan”: